НПК Агро Рост

Сепараторы зерна, теплицы промышленные фермерские

Віялка зернова ІСМ-5

Код товара: 108355624
Наличие:
В наличии
Цена:
28 500,00 грн/шт
  
Доставка:
Бесплатная доставка (Бесплатная доставка сепараторов зерна по всей Украине.)
"ТОР ІСМ-5".

Сама поширена і затребована віялка для зерна. Лідер продаж.

Ідеально підходить для чистки та калібровки зерна та насіння будь-яких рослин невеликих фермерських господарств. Тако ж використовується для калібровки, розділення на фракції та для очищення від пилу різних сипких матеріалів (щебню, гальки, гравію, тирси та інших).

При продуктивності в 5 тон в годину енергоспоживання за умови максимального навантаження всього до 0,55 кВт на годину, а порошкова покраска на сучасному італійському обладнанні якісними красками запобігає крозіі на багато років!

Модель ІСМ-5 комплектується колесами, що дає можливість його легко переміщувати. З’ємна силова частина, складання та розкладання робиться дуже швидко, без викруток та гаєчних ключів, телескопічні ноги – все це при вазі 125 кг роблять ІСМ-5 максимально комфортною машиною для сепарації зерна як в стаціонарному, так і в виїзному режимах. Комплектуться мішком для збору пилу та відходів.

Ця модель постійно покращується, в ній закладено максимально інновацій для більш комфортної, економічної та продуктивної роботи. Зерновий сепаратор ІСМ-5 має наступні переваги:

· З’ємний багатофункціональний лоток;
· Додаткова наставка на приємний бункер, яка збільшує його об’єм з 1 мішка до 2,5 мішків;
· Унікальний пристрій для кріплення мішків з функцією додаткового контролю за процесом сепарації;
· Запираючий пристрій лотка для виключення небажаних турбулентних завихорень в камері сепарації.

Відмінності від аналогів.

Вперше, застосування імпеллера в якості силової установки, зводить до мінімуму втрату потужності повітряного потоку, який створює імпеллер. Ця віялка зернова не має повітропроводів, на подолання яких витрачається значна частина потужності двигуна. Це позволяє значно економити електроенергію. Повністю виключається попадання до повітрозаборника пилу та сторонніх речей завдяки високо розташованому повітрозаборнику. Завдяки застосуванню спеціально розробленій правильній аеродинамічній формі крильчатки імпеллера стало можливим встановити двигун меншої потребуючої потужності (без втрати потужності повітряного потоку) та повністю прибрати вібрацію. Наші вілки я зерна не мають детурбулізуючої сітки, це означає, що нема потреби її чистити – це робить процес сепарації безперервним. Ми застосовуємо частотний конвектор, що робить можливим плавний пуск двигуна, регулювання обертів імпеллера, реверсний його хід для очистки вузла (в разі осадка на двигун пилу) та підключення до мережі 220 В або 380 В по Вашому бажанню.

Простота контрукціі та налаштування, в екслуатаціі та технічному обслуговуванні; висока надійність і дововічність, економічність зробили віялку для зерна ІСМ-5 самою поширеною віялкою для зерна в Україні!

Режими роботи віялки:

· Режим попередньої очистки;

· Режим первинної очистки;

· Режим калібрування;

· Режим одночасного очищення та калібрування (змішаний режим).

Технічні характеристики зернової віялки ІСМ-5:

· Продуктивність в режимі попередньої очистки – до 5 тон за годину;

· Продуктивність в режимі калібрування – до 3 тон за годину;

· Робочі габарити: довжина – 1700 мм, висота – 1800 мм, ширина – 450 мм;

· Енергоспоживання – від 0,2 до 0,55 кВт за годину;

· Маса – 125 кг.

Блок керування сепаратора ІСМ-5.

Сама поширена віялка для очищення зерна ІСМ-5 в керуванні надзвичайно проста та не потребує спеціальної навички. Увесь блок керування знаходиться на силовому блоці сепаратора з лицьової сторони. Блок керування полягає із:

· Автомата (загальне подання напруги на силовий блок, автомат «Shcnider» 16 А);

· Ручка відкриття загрузочного бункеру – має три положення: закрито, положення 1 (відкрито на половину) та положення 2 (відрито повністю). Яких ось обмежувачів між положенням відкриття бункеру немає, що дозволяє плавно регулювати подачу зерна в камеру сепарації;

· Панель керування режимами очищення та калібрування:

Нижній ряд, зліва направо: ручка подання напруги на частотний перетворювач, індикатор подання напруги «Сеть», кнопка аварійного вимикання.

Після включення автомату загального подання напруги ручка «вкл./вкл» повертається в положення «вкл», запалюється індикатор подання напруги «Сеть».

Кнопка аварійного вимикання напруги приводиться в дію прямим натисненням, чим вимикає подання напруги на віялку. Щоб включити сепаратор після приводу в дію кнопки «аварийное отключение», треба повернути її за годинковою стрілкою, як це показано на самій кнопці. Далі повернути вимикач «Выкл/вкл», відключити основний автомат, зачекати 3 – 5 секунд після повної зупинки двигуна та знову запустити віялку.

Верхній ряд панелі керування, зліва направо: «Направление вращения», табло, яке показує швидкість обертів та ручка плавного регулювання обертів мпеллеру.

Сепаратори зернові ІСМ «ТОР» ― це попереднє та кінцеве чищення зерна та насіння, калібрування зерна та насіння по фракціям, калібрування посівного матеріалу по біологічній цінності, розділення змішаного зерна, відсутність травмованого зерна, робота з зерном любої вологості, отримання недорогого та якісного посівного матеріалу, швидкий перехід на іншу культуру.

Простота конструкції та налаштування, в експлуатації та технічному обслуговуванні, велика надійність та економічність.

Принцип роботи віялки зернової.

Робота машини зводиться до зміни траєкторії свобідного падіння зерна повітряним потоком від блок-імпеллера та подальшому розподілу та розділенню початкового матеріалу на фракції в залежності від маси, парусності та форми.

Зерно подається в бункер, розподіляться по ширині бункера під своєю вагою, та таким чином поступає рівномірним потоком в камеру сепарації, де відбувається його розшарювання та ділення по масі, розміру та формі за рахунок дії на зерно повітряного потоку від блок-імпеллеру.

Розподілене на фракції зерно подається у відповідні лотки на 7 фракцй.

.
 • Дата публикации: 13.05.2018
 • Производитель: Собственное производство
 • Гарантийный срок, мес: 24

Оплата и доставка

Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт